نقد و بررسی وب کم لاجیتک C922

وب کم لاجیتک c922

نقد و بررسی وب کم لاجیتک C922

Logitech سرانجام وب کم C920 را بازنشسته کرد و وب کم لاجیتک C922 را به عنوان جایگزین آن معرفی نمود. اما وب کم جدید Logitech C922؟ خوب، این وب کم همان C920 است اما با حاشیه ای بهبود یافته است. امکان ضبط 1080p با سرعت 30 فریم در ثانیه و ضبط 720p با سرعت 60 فریم در ثانیه ، این فقط یکی از بهترین وب کم های موجود برای بیشتر کاربران و مشاغل اصلی است. در حقیقت ، در این روز ها که لپ تاپ ها رواج بیشتری دارند و وب کم ها به همان اندازه برای بسیاری از کاربران یک ضرورت نیست ، Logitech C922 موفق به درخشش با قابلیت ها و ویژگی های اضافی آن مانند میکروفون های دوگانه برای صدای استریو ، که در هر وب کم پیدا نمی کنید می باشد.

 

 

طراحی لاجیتک C922

وب کم C922 مطمئناً برای هر صاحب وبکم C920 آشنا به نظر می رسد. منظورم این است که لوگوی Logitech با طراحی جدید 2015 به روز شده است، و به جای اینکه در گوشه پایین و سمت راست قرار گیرد ، در کنار لنز برجسته تر شده است. اما در نگاه اول به این وب کم سعی کردم تفاوت های زیادی را پیدا کنم. یک مستطیل سیاه رنگ که بالای صفحه نمایش قرار دارد و لنز منفرد که از مرکز بیرون می رود. در حالی که میکروفون های دوگانه به سمت پایین شیب دارند. به نظر من کمی کسل کننده هستند. البته من از لاجیتک انتظار طراحی جدیدتر و جامع تری داشتم اما در عوض چیز زیادی تغییر نکرده است.

این وب کم نیز برای نصب به همان صورت L شکل بروی مانیتور و لپ تاپ نصب می شود که بخش عمده ای از قسمت جلوی مانیتور آویزان است. لب روی C922 کمی طولانی تر است ، بنابراین ممکن است کسانی که دارای یک مانیتور فوق العاده نازک هستند ، ناراحت شوند و متوجه شوند که لب کمی در جلوی صفحه قرار دارد.

یکی دیگر از روش های نصب وب کم C922 استفاده از سه پایه نصب می باشد. در واقع در این روش نصب فقط چانه و بینی من نمایش داده خواهد شد. بهتر است برای داشتن دید بهتر آنرا بروی بلندگو یا چیزی که ارتفاع مناسبی دارد قرار دهید.

تصویر لاجیتک C922

در واقع وب کم لاجیتک C922 با پشتیبانی از کیفیت 720P و سرعت 60 فریم در ثانیه،  کیفیت مناسبی را ارائه می کند. این وب کم با صفحه ورود ویندوز 10 کار نمی کند. در شکل زیر نمونه ای از تصویری که وب کم c922 از من گرفته را مشاهده می کنید. همانطور که مشاهده می کنید جزئیات تصویر به همراه نور محیط کاملاً نمایش داده شده است.

 

 

تصویری که این وب کم در تاریکی از من ارائه نموده است در واقع می توان گفت در یک کلام عالی است. صورت  و موهای من کاملاً مشخص شده است. حتی نور لپ تاپ من میزی که در پشت من قرار دارد را تا حدودی نمایش می دهد.

 

 

کیفیت صدا وب کم لاجیتک C922

من چندین نمونه صدا از این وب کم را ضبط کردم و هر بار صدا را به دقت گوش دادم  بیشتر لذت می بردم. صدای شفاف و HD بدون هیچگونه نویز محیطی شما خواهید شنید. حتی صدای دوستم که اتاق بود و فیلم تماشا می کرد شنیده نمی شد. به عبارتی فیلتر نویز محیطی به بهترین شکل ممکن عمل می کند.

جمع بندی

در یک کلام می توانم بگویم که وب کم لاجیتک C922 یک ارتقاء شگفت انگیز برای C920 نمی باشد. اما در برخی از موارد مخصوصاً تصویر ارائه شده در تاریکی عملکرد بهتری را دارد. همچنین ارائه تصویر با کیفیت 720P با نرخ 60 فریم بر ثانیه کیفیت مناسبی از شما را ارائه می کند. به هر حال اگر بین وب کم لاجیتک c920 و وب کم c922 مردد در انتخاب هستید و هزینه برای شما مهم است انتخاب لاجیتک c920 می تواند یک انتخاب مناسب باشد. به هر حال اگر سوالی دارید حتماً با ما تماس بگیرید.