روتر سیسکو Cisco ISR 4431-AX/K9cisco router ISR4431

  • WAN : چهار
  • LAN : چهار
  • SFP:  چهار
  • اسلات توسعه NIM: سه اسلات
  • ابعاد: 43.9x 438.15 x 507.2 میلی متر
  • وزن 20.88 کیلو گرم
  • حافظه رم 4 گیگا بایت
  • حافظه فلش 8 گیگا بای

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیcisco router ISR4431

روتر سیسکو Cisco ISR 4431-AX/K9

روتر سیسکو Cisco ISR 4431-AX-K9 یکی از بهترین مسیریاب های سیسکو برای ارائه سرویس های مناسب برای کاربردهای کوچک می باشد. در واقع این مسیریاب به صورت پیش فرض پهنای باند ۵۰۰ مگا بیت ارائه می کند همچنین شما می توانید با استفاده از لایسنس پهنای باند را به ۴۰۰ مگابیت نیز برسانید. حافظه اصلی ۴ گیگا بایت و حافظه فلش ۸ گیگا بایت برای سازمان های کوچک مناسب می باشد. مسیریاب سیسکو ۴۴۳۱ از ۳ اسلات NIM پشتیبانی می کند و شما می توانید کارت های توسعه مناسب خود را برای آن استفاده کنید. مسیریاب سیسکو ISR 4431-K9 دارای پورت های مناسب بوده که کیفیت مناسبی را برای مدیریت شبکه ارائه می کند.

 

ویژگی های مسیریاب سیسکو Cisco ISR4431-AX

  • WAN : چهار
  • LAN : چهار
  • SFP:  چهار
  • اسلات توسعه NIM: سه اسلات
  • ابعاد: ۴۳٫۹x 438.15 x 507.2 میلی متر
  • وزن ۲۰٫۸۸ کیلو گرم
  • حافظه رم ۴ گیگا بایت
  • حافظه فلش ۸ گیگا بایت

روتر سیسکو Cisco 4431 ارائه سرویس های فوق العاده مناسب بریا مسیریابی ، امنیت ، مدیریت و هوش شبکه را با کیفیت بالا ارائه می دهد. مسیریاب به عنوان یک دستگاه فوق العاده قدرتمند برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و سرویس های شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. روتر ای اس آر ۴۰۰۰ با داشتن حافظه مناسب تمامی درخواست های ارسالی و دریافتی را به راحتی مدیریت می نماید. همچنین حافظه DRAM بالا این دستگاه توانایی کنترل کارهای شبکه را به راحتی دارد.

  1. منبع تغذیه
  2. نمایشگر LED
  3. دکمه روشن خاموش
  4. منبع تغذیه اضافی

  1. پورت مدیریت
  2. پورت AUX
  3. واسط USB تایپ A
  4. USB تایپ B
  5. پورت مدیریت
  6. واسط گیگا بایت اترنت
  7. اسلات NIM

تجهیزات مورد استفاده در روتر سیسکو ISR 4431-AX

برای روتر سیسکو ISR 4431 می توان تجهیزاتی که در جدول ذیل آمده است را تهیه و تامین نمود:

نوع آیتم

پارت نامبر

شرح محصول

کابل کنسول

CAB-AUX-RJ45

Cisco CAB-AUX-RJ45 Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25M

CAB-ETH-S-RJ45

Cisco Router Cable CAB-ETH-S-RJ45

CAB-CONSOLE-RJ45

Cisco CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

CAB-CONSOLE-USB

Cisco CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

لایسنس

L-SL-44-APP-K9=

Cisco ISR 4431/4451 AppX license L-SL-44-APP-K9= with WAAS/vWAAS 1300/2500 conns RTU

واسط شبکه

NIM-1MFT-T1/E1

Cisco Fourth-Generation Multiflex Trunk Voice and WAN network interface module

NIM-2CE1T1-PRI

Cisco Multiflex Trunk Voice and WAN network interface module

NIM-4E/M

Analog voice network interface card (ear and mouth)

NIM-2FXS

Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXS

NIM-2FXS/4FXO

Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXS/4FXO

NIM-8MFT-T1/E1

Cisco Fourth-Generation Multiflex Trunk Voice and WAN network interface module

SFPs

GLC-SX-MMD

Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

GLC-LH-SMD

Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

GLC-ZX-SMD

Cisco GLC-ZX-SMD 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM

 

مشخصات روتر سیسکو Cisco ISR 4431-AX

ابعاد رک

  • RU1

حافظه DRAM

  • چهار گیگا بایت

حافظه فلش

  • ۸ گیگا بایت

واسط WAN

  • ۴

واسط LAN

  • ۴

ابعاد و وزن

  • ۲۰ کیلو گرم
  •  ۴۳٫۹x 438.15 x 507.2 میلی متر

مقایسه روترهای شبکه سیسکو ISR 4000

برای اینکه بتوانیم کیفیت مسیریاب های سری ISR را بررسی کنیم در جدول زیر اطلاعات جامع و کاملی را در مورد سری ISR4000 آورده شده است. همچنین شما به راحتی می توانید با مقایسه این سری از محصولات بهترین انتخاب از این سری مسیریاب شبکه را داشته باشید.

مدل

ISR4451/K9

ISR4431-AX/K9

شرح

Cisco ISR 4351 (3GE,3NIM,2SM,4G FLASH,4G DRAM,IP Base)

Cisco ISR 4431 AX Bundle w/APP, SEC lic

پهنای باند

۲۰۰ الی ۴۰۰ مگابیت برثانیه

۵۰۰ الی ۱۰۲۴ مگابیت برثانیه

WAN
۳ ۴

RJ-45-based

۳ ۴

SFP-based

۳ ۴

اسلات های ماژول سرویس پیشرفته

۰

۰

اسلات NIM

۳

۳

اسلات ISC داخلی

No

No

ارتفاع رک

۱

۱

جمع بندی

برای مسیریابی بسته های داده شبکه از روتر استفاده می شود. در واقع روتر ISR4431 به حداقل دو شبکه متصل شده است. روتر سیسکو ۴۴۳۱ با ارائه سرویس های مناسب برای تمامی سازمان های کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد روتر سیسکو ISR از بهترین سری های سیسکو برای تمامی کاربردهای شبکه مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برچسب:
مشخصات کلیcisco router ISR4431
شرکت سازنده و سری ساخت
برند

سایر مشخصات
سری روتر

Cisco Router ISR 4000

نقد و بررسیcisco router ISR4431
نقاط قوت
  • WAN : چهار
  • LAN : چهار
  • SFP:  چهار
  • اسلات توسعه NIM: سه اسلات
  • ابعاد: 43.9x 438.15 x 507.2 میلی متر
  • وزن 20.88 کیلو گرم
  • حافظه رم 4 گیگا بایت
  • حافظه فلش 8 گیگا بای

برای تماس با ایران تک نت کافی است

با شماره 02128426651 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما برای پاسخگویی در خدمت شما هستند.