مدیاکانورتور سینگل مود پلنت فیبرنوری به اترنت GT-806B15Planet GT-806B15

  • مبدل فیبرنوری SC به اترنت
  • حداکثر مسافت انتقال 15 کیلومتر
  • ایجاد ارتباط پایدار و انتقال اطلاعات تا مسافت طولانی
  • تبدیل بستر فیبر نوری سینگل مود به اترنت و بالعکس
  • پورت اترنت با سرعت 10/100/1000Mbps یک پورت فیبر نوری با سرعت 1000Mbps

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیPlanet GT-806B15

مدیاکانورتور سینگل مود پلنت فیبرنوری به اترنت GT-806B15

مدیاکانورتور سینگل مود پلنت فیبرنوری به اترنت GT-806B15 یکی از بهترین مبدل های صنعتی برای تبدیل سیگنال فیبرنوری به اترنت می باشد. این مبدل برای فاصله حداکثر ۱۵ کیلومتر مناسب کارایی مناسبی دارد. مبدل فیبرنوری Planet GT-806B15 تبدیل بستر فیبر نوری سینگل مود به اترنت و بالعکس مورد استفاده قرار میگیرد. ایجاد ارتباط پایدار و انتقال اطلاعات تا مسافت طولانی از مهمترین ویژگی مدیاکانورتور فیبرنوری به اترنت GT-806B15 است.

مبدل فیبرنوری به اترنت GT-802S

ویژگی های مبدل صنعتی سینگل مود فیبرنوری به اترنت Planet GT-806B15

  • نصب راحت و آسان
  • مبدل فیبرنوری SC به اترنت
  • حداکثر مسافت انتقال ۱۵ کیلومتر
  • ایجاد ارتباط پایدار و انتقال اطلاعات تا مسافت طولانی
  • تبدیل بستر فیبر نوری سینگل مود به اترنت و بالعکس
  • پورت اترنت با سرعت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰Mbps یک پورت فیبر نوری با سرعت ۱۰۰۰Mbps

فیبرنوری به اترنت GT-802S

مشخصات مبدل فیبرنوری به اترنت GT-806B15

استانداردها

  • IEEE 802.3, 10Base-T
  • IEEE 802.3u, 100Base-TX
  • IEEE 802.3ab, 1000Base-T
  • IEEE 802.3z, 1000Base-SX/LX

پورت ها

  • پورت۱x 10/100/1000Base-T

مدیاکانورتور سینگل مود فیبرنوری به اترنت GT-802S

واسط اترنت

  • پورت زوج سیم مسی RJ-45

واسط فیبرنوری

  •  SC

حداکثر فاصله فیبرنوری

  • GT-802S: 15km

طول موج فیبرنوری

  • TX:1550nm
  • RX:1550nm

مصرف برق

  • ۴٫۶ وات

برق ورودی

  • DC 5V / 2A

ابعاد

  • ۲۶x 70 x 97 میلی متر

وزن

  • ۲۰۰ گرم

دمای کاری

  • ۰ الی ۵۰ درجه سانتی گراد
  • ۵ الی ۹۵ درصد رطوبت

مدیاکانورتور فیبرنوری به اترنت GT-802S

جمع بندی

برای تبدیل سینگال های فیبرنوری به اترنت استفاده از مبدل مناسب در تبدیل اطلاعات کمک بسیار زیادی می کند. در استفاده از تجهیزات پسیو همواره باید دقت زیادی بعمل آید زیرا این دستگاه ها در صورت عملکرد ضعیف کل  شبکه را مختل خواهند کرد. مبدل های فیبرنوری به اترنت Planet همواره یکی از مناسب ترین مدل های برای این منظور می باشد. مبدل پلنت GT-806B15 برای تبدیل سیگنال فیبرنوری سینگل مود SC به اترنت مورد استفاده قرار می گیرد. ایران تک نت آماده است این مبدل سریال را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برچسب:
مشخصات کلیPlanet GT-806B15
شرکت سازنده و سری ساخت
برند

مبدل صنعتی
نوع مبدل صنعتی

مبدل فیبرنوری به اترنت

نقد و بررسیPlanet GT-806B15
نقاط قوت
  • مبدل فیبرنوری SC به اترنت
  • حداکثر مسافت انتقال 15 کیلومتر
  • ایجاد ارتباط پایدار و انتقال اطلاعات تا مسافت طولانی
  • تبدیل بستر فیبر نوری سینگل مود به اترنت و بالعکس
  • پورت اترنت با سرعت 10/100/1000Mbps یک پورت فیبر نوری با سرعت 1000Mbps

برای تماس با ایران تک نت کافی است

با شماره 02128426651 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما برای پاسخگویی در خدمت شما هستند.